Gloucester Traditional Droëwors 25ks

Skladem

Tradiční jihoafrické droëwors vyrobené z prvotřídního britského hovězího. Dochucené směsí koření. No prostě sušenej "párek", kterej nám v nabídce dlouho chyběl a teď je konečně tady.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Droëwors (význam se dá klidně přeložit jako sušený párek) je varianta sušeného masa, která stejně jako biltong, pochází z Jihoafrické Republiky. Na droëwors se nejčastěji používá hovězí maso, které může být v tomto případě i trochu prorostlejší a s vyšším podílem tuku.

Docela podrobně jsme se o tom rozepsali v našem článku Co jsou to droewors.

co-jsou-to-droewors

Kdo to pro nás vyrábí?

Příběh The Gloucester Biltong Company je až neuvěřitelně podobný tomu našemu. Kámoši Paul a Craig před 10 lety začali pro kamarády sušit maso. Pak založili firmu, z Afriky si dovezli sušičky na maso a postili se do toho naplno. O tom, že to dělají fakt dobře svědčí i fakt, že jejich maso získalo v roce 2016 ocenění Great Taste Awards

Složení

Hovězí maso 97%, originální Droewors kořenící směs (sůl, koření - koriandr, černý pepř), obiloviny, kukuřice (LEPEK), glutaman sodný, dextróza, erythorbát sodný, řepkový olej, sorbát draselný, ječný ocet (LEPEK), balzámový ocet, sladový ocet, voda. Naplněno do přírodního ovčího střívka.

Vyrobeno ve Velké Británii. Masný výrobek trvanlivý fermentovaný. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C. Přiložený absorbér kyslíku není jedlý. Po otevření spotřebujte do 24 hodin.