Gloucester Naga Chilli Biltong 25ks

Skladem

Ručně vyráběný biltong z anglického Gloucesteru. Africká receptura, pomalu sušené britské hovězí, žádná chemie. Prostě tak, jak to máme rádi. V tomto případě všechno říznutý chilli papričkou Naga.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příběh The Gloucester Biltong Company je až neuvěřitelně podobný tomu našemu. Kámoši Paul a Craig před 10 lety začali pro kamarády sušit maso. Pak založili firmu, z Afriky si dovezli sušičky na maso a postili se do toho naplno. O tom, že to dělají fakt dobře svědčí i fakt, že jejich maso získalo v roce 2016 ocenění Great Taste Awards

Pořádná chuť chilli

Chlapi z Gloucesteru v tomto případě šáhli po chilli papričce Bhut Jolokia známá také jako Naga Jolokia nebo Ghost chilli. Ta dosahuje pálivosti až 1 041 427 jednotek SHU. Až do roku 2007 byla uznávána jako nejpálivější paprička světa. Jejím křížením s červenou papričkou habanero vznikl v roce 2012 v Jižní Karolíně hybrid Carolina Reaper.

Složení

Hovězí maso 94%, sůl, mletý koriandr, mletý černý pepř, mletý fenykl, výtažek z droždí, sladový ocet (JEČMEN), mleté naga chilli, přírodní barvivo karamel, přírodní příchutě.

Nutriční hodnoty ve 100 g

Energetická hodnota 304 kcal / 1281 kj
Tuky 9,2 g (z toho mastné kys. 3,8 g)
Sacharidy 4,3 g
Cukry 5 g
Bílkoviny 51 g
Sůl 4,5 g

 

Better Business for All